75 найпопулярніших запитань на співбесіді QA + приклади та відповіді

Удома протягом двох місяців я працював там, де й раніше — у Smartsoft. Аж якось мій колега знайшов європейську https://wizardsdev.com/ компанію, яка шукала Android розробників для роботи віддалено. Звичайно, я вирішив пройти інтерв’ю.

Android розробник співбесіда

Часто роботодавець хоче когось, хто підходить команді та готовий одразу почати працювати, навіть якщо він не відповідає усім вимогам для посади. Відповідь на запитання «Чи є підручник або покрокове керівництво щодо співбесіди для QA? » буде простою – так, але кожна співбесіда все одно буде різною. Кожна компанія матиме власні процеси інтерв’ю, вимоги та підходи. Хоча ви не можете передбачити, як все відбуватиметься, але точно можете підготуватися до багатьох сценаріїв. Наступний пункт – мова програмування.

Лідогенерація та продажі в ІТ

Так ось треба ще переконатися, що кнопка буде правильно розташовуватися і відображатися на екранах різного розміру і дозволу. Розробники (часто за допомогою бізнес-аналітиків) розписують кейси — основні послідовності дій в додатку. Натиснув одну кнопку в інтерфейсі — відкрилося основне вікно. Натиснув іншу кнопку — вискочив список налаштувань. У невеликих стартапах початкова робота над додатком може обмежуватися роботою над UX / UI. На те, щоб вирости з Trainee до Junior Android розробника за словами Романа знадобиться 1 рік.

Зазвичай так роблять, щоб подивитися, який код ти пишеш і чи не копіюєш з інтернету. Знаю точно, чого робити не потрібно — просто сидіти, чекати та обмежуватись знаннями, які дають на курсах. Я вважаю, що якщо ви наприкінці заняття пішли додому без домашнього завдання, то свій день ви провели даремно. Якщо завдання не дав ваш ментор, підійдіть і попросіть його про це.

Проектування додатків і стек сучасних технологій

У розробці є різні API, такі як Google Play, Android Pay і Health. Що запит виробляється людиною та відобразити цю сторінку сайту. Назви переваги і недоліки кожного варіанту вирішення цієї задачі. Найкращих студентів рекомендуємо партнерам на роботу і стажування.

Android розробник співбесіда

Або як ви інтегрували засоби автоматизації у свій робочий процес для покращення життєвих циклів тестування. Не соромтеся, відповідаючи на таке запитання; є явні ознаки того, що плани тестування та окремі тести йдуть не android developer вакансії так. Найкращий варіант тут — вибрати конкретний приклад із вашої кар’єри та перейти від опису загальних ознак до того, що саме Вас насторожило в ситуації. Наприклад у вас є розподілені backend, mobile і web команди.

⚔️ Цікавитеся минулим України? Погляньте подкаст коміка Фелікса Редьки та історика Євгена Мурзи

Він працює вдома, тож ми спілкуємося в його альма-матер — на кафедрі комп’ютерних наук СумДУ. Продовжуючи тему з фрілансом, коли пропозицій роботи стає більше, ніж ви можете осилити – збираєте команду і ось у вас вже фірма мобільної розробки. Я також бачив великі команди мобільних розробників, до 7-10 чоловік, які роблять щось гігантське, наприклад, додаток банку. У таких додатках велика кількість екранів, функціоналу і дуже складна система інтеграції з backend частиною.

  • Дуже рекомендую всім новачкам писати свої додатки.
  • Це все буде завдяки прикладам з реальних робочих кейсів.
  • Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть кнопку «Повідомити про помилку».
  • Кожен Increment є доповненням до всіх попередніх.
  • А він гарантує вам надійне та перспективне майбутнє як у професійному, так і у фінансовому плані.
  • У Білорусі, наприклад, ця роль починається після двох років хорошого досвіду.

Про Android-розробки розповідає Артем Шабан, Development Director в Onde. Продовжуємо цикл матеріалів про IT-спеціальності. Кожну з них описує «типовий представник» — досвідчений фахівець. Обговорюйте і доповнюйте матеріал в коментарях, щоб зробити його ще кориснішим.

Співбесіда в Google була стресовою

Ми сформували команди, почали розв’язувати задачі, вчити алгоритми та їздити на змагання. UI-дизайнери перенесли кнопку в інше місце інтерфейсу і змінили її колір. Розробнику слід поміняти розмітку додатка. І далі — перевірити, що кнопка правильно розташована на різних орієнтаціях екрану, а при натисканні вона правильно змінює колір, тінь, положення. Ви ж пам’ятаєте, що Android-девайсів безліч?

Android розробник співбесіда

Якщо говорити про класичний алгоритм пошуку співробітників, то співбесіду складається з 2-3 етапів, і з керівником кандидат зустрічається на заключному. Якщо мова йде про дорогі і дуже запитані вакансії, зустріч з керівником обов’язкове. Якщо мова йде про велику компанії, рішення може приймати начальник відділу. Все залежить від значимості вакансії. Відточіть навички на реальних завданнях. Банально переглядайте замовлення на Upwork і пробуйте виконати завдання просто для досвіду.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!